AGUS Karavan

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için şikayet , öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz.

Bize Yazın

HAkkımızda

AGUS, 1995 yılında temellerini Aksaray Oto Market olarak atmış, sektöründe bilinen, müşteri memnuniyetini, güvenilir hizmet ve kaliteli ürünü uygun fiyata sunmayı misyon edinmiş, emin adımlarla büyüyen bir aile şirketidir.

2017 yılında Knaus, Weinsberg ve Tabbert; 2019 yılında Hobby; 2023 yılında Laika markasının Türkiye temsilciliğini alarak müşterilerine geniş yelpazede çekme ve motokaravan çeşitliliği sunmaya başlamıştır. Satış sonrası hizmet ve servis konusunda da müşteri memnuniyetine önem vererek sektöründe köklenmiştir.

Oris, GDW, Aragon, Steinhof gibi çeki demiri Avrupa lider markalarının Türkiye genelinde 70’e yakın noktaya dağıtımını sağlamanın yanı sıra; çeki demiri montaj ve proje hizmetleri de vererek, aynı gün içinde gerekli işlemleri tamamlama fırsatı sunan Agus, aynı zamanda çeki demirine takılan bisiklet, yük, board, ve köpek taşıyıcılar gibi aksesuarlar ile kamp, karavan, römork, offroad, marin ürünleri; toptan, perakende ve online satış hizmeti de vermektedir.

Agus Ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda bu büyümeye ivme kazandıracak ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Card image cap

0(212) 222 4 222

Koza Mah. 1645. Sok. No:4 Esenyurt/İstanbul (Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı)